Do zamknięcia zgłoszeń pozostało

Szukamy
czterech kobiet
- Polek i Czeszek

Szukamy czterech kobiet – dwóch Polek i dwóch Czeszek, które zdecydowane są poddać się czteromiesięcznej metamorfozie. Może jesteś jedną z nich?

 

Sprawdź, czy spełniasz poniższe warunki:

 

  • Jesteś mieszkanką powiatu cieszyńskiego lub powiatu Karwina
  • Urodziłaś się nie później, niż w 1974 roku – jesteś Kobietą Dojrzałą
  • Jesteś zdeterminowana i konsekwentna – przeznaczysz czas i energię na udział w systematycznych, dopasowanych do Twoich potrzeb ćwiczeniach w klubie fitness, spotkania z dietetykiem, lekarzem odpowiedzialnym za suplementację, stylistką, krawcową, brafitterką, fryzjerem czy kosmetyczką. Pełną listę firm, które pomogą Ci w metamorfozie znajdziesz tu.

Bez obaw!

OSOBISTY OPIEKUN

Nad odpowiednim poziomem motywacji pomoże Ci zapanować Twój osobisty opiekun!

BEZPŁATNY UDZIAŁ

Udział w projekcie jest bezpłatny, ponosisz jedynie koszty dojazdu na spotkania. Podejmujesz wyzwanie? Jeśli tak, to przeczytaj Regulamin Projektu, wypełnij poniższy formularz i czekaj cierpliwie na telefon od nas :)

Uwaga!

Formularz można przesłać do 20.01.2019.
Pomiędzy 21 a 25 stycznia, podczas spotkań z kandydatkami wyłonimy cztery Finalistki, które od lutego do maja będą brały udział w metamorfozie.
Spośród pozostałych kandydatek wyłonimy kilkanaście Pań, które zaprosimy do „małej metamorfozy” i udziału w pokazie mody podczas Gali Finałowej projektu Kobieta Dojrzała, 24 maja 2019 w Cieszynie. Do pokazu przygotowane zostaną przez stylistkę, makijażystkę, fryzjera i naszych partnerów, którzy zadbają o ubiór i wszelkie dodatki.

Zapowiada się wspaniała przygoda, prawda?

   2019/05/24    Cieszyn

Gala Finałowa