Włącz się w projekt

Twoimi klientkami są kobiety? Dołącz do projektu!

Chcemy, by kobiety dowiedziały się z naszego projektu o jak największej liczbie możliwości dbania o siebie, o zdrowie, wygląd i samopoczucie. Jeśli oferta Twojej firmy może im to umożliwić zachęcamy Cię do włączenia się w nasze działania. Możesz to zrobić na jeden z dwóch sposobów – zostać Partnerem lub Sponsorem projektu. Jaka jest różnica?

Różnice

Partner

logo

Może nią zostać firma, która działa aktywnie na terenie powiatu cieszyńskiego lub powiatu Karwina. Głównym warunkiem, jaki musi spełnić firma partnerska jest aktywne uczestnictwo w organizacji Gali Finałowej, czy to w organizacji pokazu mody, czy też w organizacji samego wydarzenia i/lub wsparcie udzielone Finalistkom podczas czteromiesięcznej metamorfozy.

Promocja marki podczas Gali Finałowej

Promocja marki na stronie www.kobietadojrzala.eu

Sponsor

logo

Może nią zostać każda firma, która kieruje swoją ofertę głównie lub tylko do kobiet. Warunkiem, jaki musi spełnić Sponsor, jest wsparcie finansowe działań prowadzonych w ramach projektu. Sposób prezentacji Sponsora podczas Gali Finałowej ustalany jest indywidualnie z Organizatorem Projektu.

Promocja marki podczas Gali Finałowej

Promocja marki na stronie www.kobietadojrzala.eu

Projekt Kobieta Dojrzała można wesprzeć również będąc jego Patronem Medialnym. Jeśli widzisz swoją firmę w którejkolwiek z wyżej wymienionych funkcji skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Przedstawimy Ci wszystkie szczegóły konieczne do podjęcia decyzji o włączeniu się w projekt.

Formularz

Wesprzyj jako organizator

Co wniesiesz do projektu?

Chcę uczestniczyć jako:

SponsorPartnerPartner medialny

Administratorem Państwa danych osobowych jest Pracownie Renata Weber, ul. Sejmowa 10, 43-400 Cieszyn, NIP:5480058231, tel: +48 (33) 858 13 22, e-mail: pracownia w domenie weber.com.pl. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

4

uczestniczki

4

miesiące

kompleksowe

zmiany