Partnerzy i Sponsorzy

Często, aby dokonać spektakularnych zmian, wystarczy naprawdę niewiele – odpowiednio dobrany fason i kolor ubrań, dopasowana do Ciebie fryzura, dobrze wykonany makijaż i trochę dodatków.

Na nasze samopoczucie ma wpływ jakość relacji w jakich jesteśmy, nasz czas wolny, otoczenie w jakim przebywamy. Warto dbać o każdy aspekt naszego życia i każdą jego minutę.

Zobacz, jakie firmy wspierają Projekt Kobieta Dojrzała jako Partnerzy i Sponsorzy.


PARTNERZY i SPONSORZY

Partnerzy i Sponsorzy Projektu

img img
Partner

Marusha

Kobiecość dla nas nie ma wieku. Może mieć twarz zarówno młodej dziewczyny jak i dojrzałej kobiety. Każda z nich ma swoje niepowtarzalne atuty - samoświadomość i zgodę na siebie. Nasze kolekcje dedykowane są kobietom, które poprzez ubiór i dodatki wyrażają swoje JA. Staramy się łączyć nowoczesne trendy z ponadczasowym stylem casual. Znajdziecie u nas modne i zarazem komfortowe stylizacje na każdą okazję i choć wyróżnia nas swobodny i nieformalny styl, dbamy również o amatorki klasyki. Stawiamy na proste i funkcjonalne kroje, dobre gatunki, oryginalne detale, które nadają naszym towarom niepowtarzalny charakter. Oprócz odzieży proponujemy Wam również torby, buty, biżuterię, zegarki i inne dodatki w stylu… MARUSHA.

img img
Sponsor

FinClub

FinClub jest czeską firmą handlową, która od roku 1990 dostarcza swoim klientom z kilku krajów Europy wyjątkowe suplementy diety, współpracując przy tym z ponad 2000 lekarzy. Oferuje niemalże 100 naturalnych preparatów wysokiej jakości, które są idealnym połączeniem tradycji, natury i najnowszych badań naukowych. W 2009 roku poszerzył swoja ofertę o środki czystości i naturalne produkty kosmetyczne wspomagając kolejne obszary zdrowego stylu życia swoich klientów.

img img
Sponsor

Italsenso

Idealny dom, w zależności od potrzeb mieszkańców, wprowadza nastrój relaksu, zapewnia warunki do koncentracji lub dodaje energii. Daje wrażenie luksusu lub pozostaje tłem, zgodnie z ideą minimalizmu. Nastrój buduje umiejętnie dobrany styl wnętrza - bryły mebli, kolory, faktury tkanin. Dobre wnętrze to więc takie, które odpowiada potrzebom jego użytkownika, nie takie, jakie dyktują popularne magazyny. Italsenso to szeroki wybór różnorodnych tkanin meblowych, z których każdy może wybrać te, które najlepiej działają na jego zmysły. Bo „senso” oznacza właśnie zmysł.

img img
Sponsor

Hotel Liburnia

Hotel Liburnia, położony w centrum Cieszyna, niedaleko granicy z Czechami, to idealne miejsce różnorodnych spotkań. Restauracja z wyśmienitym menu, sale bankietowe i konferencyjne, przytulne pokoje, parking i przemiła obsługa dają Uczestniczkom i Organizatorom Projektu pewność, że nasze liczne spotkania przebiegną w sympatycznej atmosferze.

img img
Sponsor

Etno Chata Topolej

To miejsce, które kradnie ludziom serca od pierwszego momentu, gdy tylko przekroczą próg. Czas płynie tu wolniej pozwalając wypocząć. Wyśmienita, różnorodna kuchnia, relaksujące SPA i niezapomniane wydarzenia przybliżające najróżniejsze, nieraz bardzo egzotyczne kultury pozwalają oderwać się od rzeczywistości. Tu zanurzymy się w świecie pełnym żywych kolorów, wyjątkowych smaków i kuszących zapachów. Tak blisko, a zaskakująco „inaczej”.

img img
Partner

OČNÍ EU OPTIKA

Doktor Medycyny Michaela Hustá jest uznaną specjalistką w dziedzinie okulistyki i medycyny estetycznej. W 2013 roku doktor została nominowana przez swoich pracowników do konkursu dla przedsiębiorców sukcesu z wysokim kredytem zaufania społecznego i na podstawie ogólnokrajowego głosowania została Osobistością roku w konkursie Czeski Goodwill 2013. Doktor Medycyny Michaela Hustá kieruje firmami takimi jak Oční Eu s.r.o., Oční Eu Optika s.r.o. oraz Lékařská Estetika s.r.o. W roku 2015 firma OČNÍ EU s.r.o. dzięki jej staraniom stała się akredytowanym przez Ministerstwo Zdrowia Czeskiej Republiki miejscem pracy, kształtującym lekarzy w dziedzinie okulistyki. W maju 2018 roku firma OČNÍ EU zwyciężyła w ogólnokrajowym konkursie i otrzymała tytuł Ambulansu roku 2017. Doświadczony zespół doktor Michaely Husté wykonuje złożone badania oczu, w tym analizę cyfrową nerwu wzrokowego i siatkówki, oraz doradza kobietom w wyborze okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych.

img
Partner

Plantacja

Plantacja to niezwykłe miejsce na handlowej mapie Cieszyn, firmowy sklep marki Czas Na Herbatę, gdzie można się zaopatrzyć w wysokogatunkowe herbaty i kawy na wagę. W ofercie sklepu słodycze, syropy i konfitury Premium - gdzie jakość łączy się z tradycją, jak i również piękna angielska porcelana, imbryki, i akcesoria związane z kawą i herbatą, świece Yancee Candle, zestawy prezentowe i wyjątkowy klimat sklepu. Serdecznie zapraszamy!

img img
Partner

Stowarzyszenie Współpracy Polsko-Marokańskiej „Africae Deserta Project”

Stowarzyszenie Współpracy Polsko-Marokańskiej „Africae Deserta Project”. Poznawanie kultur świata, obcowanie z ludźmi, zapachy, smaki, kolory, muzyka to Orient, którym od wieków zachwycają się Europejczycy. Żywa tradycja naszych Górali Żywieckich i Śląskich to nasze korzenie. To chcemy pokazać na innym kontynencie. Z nami odkryjesz nowe pasje, inaczej spojrzysz na świat. Po przez nasze działania, spotkania, warsztaty, pomoc innym, koncerty, wyprawy poznasz ciekawych ludzi, odkryjesz siebie na nowo i zrealizujesz marzenia. „Między nami Nomadami” to określenie międzykulturowej współpracy naszego Stowarzyszenia.

img img
Partner

Bonovita

Nazwa sklepu określa nasze priorytety - Bonovita to z jęz. łacińskiego: bono – dobre, vita – życie. Bonovita.pl powstała z myślą o dobrym życiu naszych klientów, którzy tak jak my poszukują zdrowej żywności oraz wysokiej jakości kosmetyków naturalnych. Oferujemy to co najlepsze: szeroką gamę produktów naturalnych, ekologicznych i sprawdzonych przez nas, nasze rodziny i znajomych, wiedzę i ciekawostki z zakresu zdrowego stylu życia i urody, polską jakość - większość dostawców to polscy producenci. Współpracujemy z wieloma polskimi firmami, poszukując najlepszych produktów do naszej oferty.

img img
Partner

Floating Cieszyn

Floating to terapia, która polega na ograniczeniu około 90% bodźców zewnętrznych. Podczas sesji w wysoko stężonym roztworze soli Epsom nie czujemy przyciągania ziemskiego, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się, następuje wyrzut endorfin oraz usuwanie hormonu stresu - kortyzolu. W rozluźnieniu dodatkowo pomaga nam odpowiednia muzyka i panujący półmrok. Już po skorzystaniu z 3 godzinnych sesji floatujacy odczuwa pozytywne efekty: usuwane są skutki stresu, rozluźniają się mięśnie, polepsza koncentracja i pamięć, uśmierzone zostają bóle kręgosłupa oraz bóle reumatyczne, obniża się wysokie ciśnienie krwi, polepsza jakość snu i stan skóry. Dodatkowo floating wspomaga odchudzanie, przyspiesza leczenie kontuzji i poprawia pracę układu odpornościowego. Uzupełnieniem floatingu są oferowane w naszym gabinecie masaże, karboksyterapia, czy radiofrekwencja.

img img
Partner

Decoflorum

Za pomocą kwiatów można przekazać olbrzymią gamę emocji – od szczęścia, radości, przez wzruszenie, aż po współczucie. Bez względu na charakter święta, wydarzenia czy uroczystości dobrze dobrany bukiet czy dekoracje budują odpowiedni nastrój. Dla nas kwiaty są pasją. Realizując kwiatowe zamówienie zawsze staramy się jak najwięcej dowiedzieć o okolicznościach, o potrzebach naszych klientów, o tym, czego oczekują. To zapewne dlatego udaje nam się tak przygotowywać oprawę kwiatową, by spełniała ich życzenia co do formy, kolorystyki i charakteru. Niezmiernie nas cieszy, gdy w podziękowaniu słyszymy słowa uznania, a nasze usługi polecane są kolejnym osobom. To powoduje, że z radością rozpoczynamy kolejny dzień pracy.

Jeśli chcesz zaoferować swoje usługi lub produkty wzbogacając metamorfozę

– skontaktuj się z nami wysyłając informację


Patroni Medialni

Firmy wspierające projekt medialnie

4

uczestniczki

4

miesiące

kompleksowe

zmiany

Facebook - Kobieta Dojrzała - Wydarzenie

Zgłoś się do projektu

Zgłoszenie

Włącz się w projekt

Zostań współorganizatorem

Zobacz Metamorfozę

Blog Metamorfozy