O projekcie

logo
img

Jaka jest współczesna kobieta, z czym się mierzy

Praca, dom, związek, rozwój, zdrowie, aktywność fizyczna, rozrywka – wspaniale jest móc się realizować na wielu polach jednocześnie, tylko… nie masz czasem wrażenia, że doba jest zbyt krótka? Znalezienie czasu na wszystko jest trudne, a wtedy zwykle rezygnujemy z tego, co dotyczy nas samych. Z dnia na dzień zdarza się to coraz częściej, aż zapominamy, jak to jest mieć chwilę dla siebie. Czas biegnie nieubłaganie. Zatrzymaj się, zastanów. Czy to nie jest dobry moment, by spojrzeć na siebie inaczej? Z troską i dbałością?

img

Większość kobiet chciałyby lepiej dbać o siebie, ale nie zawsze jest to takie łatwe.

Twoi bliscy i przyjaciele pewnie to potwierdzą – powinnaś być dla siebie ważna. Czy Ty także to widzisz? Wiesz, że połowie z nas własne zdrowie spędza sen z powiek?1 Tylko 1 na 5 Polek w pełni akceptuje wygląd swojego ciała, tylko 16% z nas regularnie uprawia jakąś formę aktywności fizycznej. Jednocześnie prawie 80% deklaruje, że lubi dbać o siebie… Co jest przyczyną? Nie wiemy, jak zacząć? Brak nam konsekwencji w działaniu?

Wszystkie dane pochodzą z publikacji „Polki. Spełnione Profesjonalistki, Rodzinne Panie Domu czy Obywatelki Świata?” Katarzyny Pawlikowskiej i Dominiki Maison, Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, 2014 rok.

img

Są w naszym regionie firmy, które mogą Ci w tym pomóc. To one organizują projekt Kobieta Dojrzała

Postanowiłyśmy udowodnić, że można, że razem potrafimy. Bardzo blisko Ciebie są osoby, firmy, które Ci pomogą. Nie chodzi wcale o drastyczne diety, czy interwencje chirurgiczne. Wiemy, że można w sposób naturalny, nieinwazyjny poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd. Dbanie o siebie to styl życia, ale trzeba zrobić pierwszy krok – krok do zmiany na lepsze. Chcemy go zrobić wspólnie z Tobą – poznajmy się więc!

Organizatorzy

img

Co zyskasz biorąc udział w projekcie, kogo szukamy

Czekamy na kobiety, które chcą dokonać w swoim życiu zmiany na lepsze. Które poddadzą się czteromiesięcznej metamorfozie, obejmującej aktywność fizyczną, zdrową dietę i suplementację, zabiegi kosmetyczne i oczywiście stylizację – ubiór, makijaż i fryzurę. To my sfinansujemy Twoją zmianę, ale Ty musisz wykazać się konsekwencją i silną wolą. Jeśli czujesz, że to jest Twój moment, sprawdź szczegóły i zgłoś się do projektu Kobieta Dojrzała.

Zgłoś udział

img

Zyskają też inne kobiety – pokażemy im, że zmiana jest możliwa i skuteczna, nawet w ciągu kilku miesięcy, a efekty robią wrażenie.

Wiesz, tu nie chodzi tylko o Ciebie… chodzi o nas wszystkie. Dla nas, kobiet, dużą motywacją jest przekonanie się, że można – na przykładzie mamy, siostry, cioci, koleżanki. Dlatego na zakończenie projektu, 24 maja, spotkamy się w Kasztanowym Dworze w Cieszynie, by razem cieszyć się efektami metamorfozy, wymienić się radami, informacjami, opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Ale przede wszystkim, by wesprzeć kolejne kobiety w podjęciu decyzji o pozytywnych zmianach w swoim stylu życia!

Kup Bilet, klikając w obrazek poniżej

4

uczestniczki

4

miesiące

kompleksowe

zmiany

Facebook - Kobieta Dojrzała - Wydarzenie

Zgłoś się do projektu

Zgłoszenie

Włącz się w projekt

Zostań współorganizatorem

Zobacz Metamorfozę

Blog Metamorfozy
   2019/05/24    Cieszyn

Gala Finałowa