Metamorfoza

11 Kwi 2019

Od teorii do praktyki – kierunek Atelier Stanika.

Przeczytałyśmy kilka poradników, parę artykułów, jak odpowiednio dobierać bieliznę. Coś niecoś już wiedziałyśmy. Ale od teorii do praktyki jeszcze parę kroków. Chyba wszystkie zdajemy sobie sprawę z tego, że chociaż bielizna – niewidoczna, od niej, dobrze dopasowanej zależy czy szata będzie nas na pewno zdobić. Nawet najpiękniejsza sukienka, uszyta w sposób genialny nie będzie dobrze leżeć ani się prezentować, jeśli pod nią mamy kiepską bieliznę, która zamiast eksponować walory obnaża raczej mankamenty. Odpowiednie dopasowanie bielizny wchodzi w krew ale najpierw  opanować należy parę zasad. A najlepszym na to miejscem, żeby zasięgnąć rady jest Atelier Stanika w Cieszynie, gdzie zaprosiłyśmy wszystkie cztery nasze finalistki. Jak wizytę u brafitterki wspominają dziewczyny?

Beata: „Tutaj w królestwie bielizny w Cieszynie, w sklepie, gdzie fachowo, perfekcyjnie może i powinna każda z pań, z pomocą brafitterki sprawdzić czy nosi odpowiednią dla siebie ( rozmiar, fason, krój, etc.) bieliznę. Ze stanikiem jak z sukienką: podoba się ale niekoniecznie będzie najlepsza dla nas, dla naszej budowy i sylwetki. Tak wiele można poprawić – kto potrzebuje chociażby w biuście trochę sobie dodać ( push-up) – aby naprawdę było dobrze, siebie wyeksponować i dobrze sie czuć, no i…nie straszyć otoczenia. Bieliznę modelującą sylwetkę też tam znajdziecie. Polecam więc serdeczny personel i fachową obsługę w tym miejscu, które oferuje szeroki asortyment i rozmiarówkę. Choć raz życiu zróbcie sobie lub innej kobietce taki prezent. Gwarantuję, będziecie zadowolone!”

Andrea: „U brafitterki zaskoczyło mnie to, kiedy się dowiedziałam, że powinnam nosić o kilka rozmiarów większy biustonosz niż nosiłam do tej pory, a przecież i tak nie noszę jakiegoś małego rozmiaru. Po przymierzeniu jednego miałam 6 cm mniej w obwodzie biustu! Tak naprawdę nie wiedziałam, kim jest brafitterka, teraz już wiem, że jest to bardzo miła pani w Cieszynie, która potrafi z sylwetką czynić cuda. Po przymierzeniu wybranego, poleconego stanika optycznie odjęło mi 3 kilogramy, a po przymiarce body, straciłam kolejnych 7. Było to super. Dowiedziałyśmy się również, jak istotne jest posiadanie solidnego stanika na ćwiczenia sportowe – jeden mam już w domu.”