Metamorfoza

30 Mar 2019

Kobieta Dojrzała na Interbeauty Praga 2019

Pod nazwą Interbeauty kryją się jedne z największych targów urody i zdrowego stylu życia, które odbyły się w Pradze 15-16. marca 2019 r. Organizatorów niezwykle zainteresował nasz polsko-czeski projekt i miałyśmy okazję zaprezentować go na targach. Targi odwiedziły setki kobiet z całej Republiki Czeskiej. Panie były niezwykle ciekawe, jak wygląda forma i proces Metamorfozy.   Najbardziej przypadła im do gustu kompleksowa perspektywa, jaką w projekcie przyjęłyśmy, a także fakt, że wszystkie punkty projektu są dobrze połączone i perfekcyjnie się uzupełniają. Przypomnijmy te punkty:

– odpowiednio dobrana aktywność fizyczna, sposób odżywiania, badania i diagnostyka, na bazie których zostały dopasowane posiłki i suplementy diety.

– piękno wewnętrzne i piękny wygląd, a w tym: pielęgnacja ciała i umysłu, pielęgnacja włosów, wizaż, dbałość o wzrok a także indywidualna opieka trenerki, która dba o motywację uczestniczek.

– dbałość o własny styl, czyli jak dobrze się ubierać.

Udział w Targach sprawił, że dojrzała w nas myśl –  projekt Kobieta Dojrzała ma ogromną siłę i energię! A to dzięki połączeniu tych wszystkich punktów w dobrze zorganizowaną całość. Jesteśmy też przekonane, że nasze uczestniczki mają doskonałą okazję, żeby pod okiem specjalistów przejść kompleksową metamorfozę i zmianą „całej siebie“.