Metamorfoza

22 Mar 2019

Bądź piękna na wiosnę, bądź piękna przez cały rok!

Salon Lawendowe Spa to kolejne miejsce, które włączyło się w duże wydarzenie, jakim jest Metamorfoza Kobiety Dojrzałej. Jesteśmy już po pierwszych konsultacjach z udziałem pani Beaty i Grażyny. Panie miały wykonaną diagnostykę cery oraz pierwsze zabiegi dostosowane do potrzeb ich cer. Otrzymały zalecenia i porady, jak dbać o siebie na co dzień. Kolejne wizyty już zostały zaplanowane i z niecierpliwością czekamy na Panie w naszym Spa. Zabiegi będą wykonywane przynajmniej dwa razy w miesiącu, aby otrzymać efekt, jakiego oczekujemy – zarówno my jak i nasze finalistki. Sprawimy, by Panie na Gali wyglądały pięknie i promiennie. I nie tylko na wtedy ale przez cały rok!

A jak nasza finalistka Beata czuła się w tym miejscu i pod fachową opieką? „Idąc na spotkanie z kosmetyczką, oczekiwałam miejsca pełnego zapachów, dyskretnego, wypełnionego subtelną muzyką. I oczekiwania spełniły się. Życzliwy personel, szum relaksacyjnej muzyki w połączeniu z eterycznymi olejkami i doskonały masaż twarzy wprowadził mnie w błogi stan. Tej godziny relaksu wśród natłoku pracy umysłowo-badawczej było mi trzeba. I choć wiem, że o siebie warto dbać, to nadal mam z tym problem. Jak to zrobić bardziej efektywnie?

Lawendowe Spa powstało z myślą, by służyć pomocą kobietom i być miejscem, gdzie mogą zadbać o siebie, zrelaksować się i oderwać od trudów dnia codziennego. To oczywiście nie tylko miejsce dla pań ale także dla panów, bo i do nich skierowana jest nasza oferta.

Można u nas skorzystać z zabiegów na twarz i ciało, modelowania sylwetki, masaży, pielęgnacji dłoni i stóp, depilacji a także zabiegów kosmetyki estetycznej, takich jak mezoterapia igłowa. Współpracujemy ze specjalistką w dziedzinie makijażu permanentnego. Pobyt u nas jest świetnym prezentem dla bliskiej osoby – zaproszenie można wykupić w formie vouchera na wybrany zabieg bądź na dowolną kwotę.

Lawendowe SPA, Cieszyn