Metamorfoza

11 Mar 2019

Malujmy siebie kolorami!

Każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie, mieć swój styl – jedyny i niepowtarzalny. Taki, który podkreśli urodę i odzwierciedli naszą osobowość. Jednak najtrudniej jest ocenić samego siebie, obiektywnie spojrzeć na własną sylwetkę, typ urody, zauważyć popełniane błędy. Zaczynając od doboru kolorów, ubioru, poprzez fryzurę oraz makijaż krok po kroku możemy wydobyć to, co najpiękniejsze i warte podkreślenia.

Dobrze stworzony i spójny wizerunek powinien podkreślać naszą osobowość, niepowtarzalność, kompetencje i pozycję zawodową. Nie może być przebraniem, w którym będziemy się źle czuć.

Pierwszym krokiem do świadomego wydobywania swojej urody jest analiza kolorystyczna, bo kolor ma niesamowitą moc. Możemy nosić każdą barwę, kluczowy jest jednak jej odcień. Odpowiednio dobrany odmładza, rozświetla, łagodzi rysy i daje radość. Źle dobrany gasi odcień skóry, postarza, podkreśla niedoskonałości. Odcienie, które otaczają naszą urodę powinny być spójne z odcieniem naszej skóry, włosów (tym dobrze dobranym), ust oraz oczu.

Analiza kolorystyczna to proces polegający na „badaniu” tych kolorów . To zabawa barwą za pomocą specjalnych chust, ram kolorystycznych oraz ram fryzjerskich. W końcowym efekcie poznajemy swój typ kolorystyczny i swoje odcienie. Analiza ułatwia skomponowanie właściwej garderoby, wykonanie idealnego makijażu, dobranie optymalnego koloru włosów  i indywidualne skomponowanie kolorów garderoby. Istotnym elementem analizy również jest poznanie, jak kolory w stylizacjach zestawiać i w jakich proporcjach.

Już wkrótce zaprosimy nasze Panie do salonu Bernadety Weber w Cieszynie. Bibi od kilkunastu lat zajmuje się analizą kolorystyczną, stylizacjami i wykonywaniem profesjonalnych makijaży.  Jej wielka pasja i zaangażowanie, duże doświadczenie i korzystanie z najwyższej jakości kosmetyków dają  klientkom poczucie komfortu i zadowolenia. Dzięki metamorfozom jakie przechodzą, czują się bardziej pewne i świadome siebie. A to właśnie chcemy zafundować naszym finalistkom!

Pracownia Wizażu Bernadeta Weber, ul. Nowe Miasto 12, Cieszyn

www.bweber.pl