Metamorfoza

08 Mar 2019

Bądź zdrowa, bądź szczęśliwa!

Fiński model szczęścia opiera się na przesłaniu, że w każdym z nas jest ogromna życiowa siła, tak wielka, że nie potrafimy sobie jej nawet wyobrazić. I chociaż wokół nas dzieją się różne rzeczy, które wysysają z nas energię, powinniśmy stawić im czoła i nigdy się nie poddawać. Wzmocnić ciało i ducha. Ale jak to zrobić?

Metamorfoza Kobiety Dojrzałej to 4-miesięczny program, który pozwoli naszym finalistkom dowiedzieć się więcej o swoim ciele, wprowadzić w życie właściwe nawyki, aby w efekcie czuły się zdrowsze, silniejsze i piękniejsze.
Po analizie sportowej przyszedł czas na analizę żywienia, diagnostykę oraz na suplementację diety. Każda z tych analiz oczywiście jest ze sobą powiązana a efekty badań dają kompleksowy ogląd kondycji ciała.

Emília Bury, współorganizatorka projektu Kobieta dojrzała właścicielka salonu SpaCosmetics w Czeskim Cieszynie, propagatorka marki Finclub:

Klientki przechodzą diagnostykę w wielu odsłonach: badanie gęstości kości, poziom cholesterolu, ocena metabolizmu, poziom zanieczyszczenia organizmu. Następnie otrzymują produkty i suplementy dobrane indywidualnie dla nich a według ich potrzeb. Od 25 lat z radością pracuję z Finclubem.

Fantastycznym doświadczeniem, zarówno zawodowym jak i osobistym, jest współpraca z profesjonalną trenerką Ivetą Kochovą, która dzięki zaplanowaniu odpowiedniej aktywności fizycznej i diety tworzy kompleksowy program pielęgnacji ciała od fizycznej jego strony. 

W profesjonalnych gabinetach Finclubu w czeskim i polskim Cieszynie nasze finalistki Andrea, Marie, Grażyna i Beata poddały się różnym badaniom. To co istotne dla pań 45+ to badanie zawartości wapnia w kościach, które pozwala ocenić ich stan i jeśli zachodzi taka potrzeba zacząć zapobiegać osteoporozie. Z kolei badanie metabolizmu pozwala ocenić jego sprawność. A w sytuacji, kiedy trzeba metabolizm wspomóc stosuje się różne suplementy. Finclub stawia właśnie na uświadamianie, badanie i analizy, aby w odpowiednim momencie kobiety mogły zacząć zapobiegać niektórym chorobom i dolegliwościom, a dzięki przepisanym suplementom uzupełnić w organizmie niedobory i pozwolić ciału wrócić do świetnej kondycji.

Drogie Panie, nie czekajcie  i w dobrej atmosferze także dajcie się zbadać profesjonalnej obsłudze. Każda z Was może zgłosić się do FinClubu i sprawdzić stan swojego zdrowia, dokładnie tak, jak nasze Finalistki. W całym tym procesie pokieruje Wami Emília Bury – strona FB Vitalita Emília Bury.

Finclub Polska, ul. Tadeusza Kościuszki 33, Cieszyn
Finclub Czechy, ul. Karvinská 516/21, Czeski Cieszyn