Metamorfoza

04 Lut 2019

Mamy Finalistki Projektu Kobieta Dojrzała!

Wybór czterech Pań, które przejdą czteromiesięczną, kompleksową metamorfozę, naprawdę był bardzo trudny. Po długich dyskusjach podjęłyśmy jednak decyzję, a wybrane kandydatki podtrzymały chęć udziału w Projekcie. Poznajcie więc Marię, Andreę, Beatę i Grażynę

– odważne, dojrzałe kobiety, które postanowiły dokonać wielkich zmian w swoim życiu. Na tym blogu będzie można na bieżąco śledzić postępy Metamorfozy i zmagania naszych Finalistek, a także lepiej je poznać.
Tymczasem za nami pierwsze, wspólne spotkanie, w którym brały udział Finalistki, Organizatorzy i Współorganizatorzy Projektu. Projektu, który wzbudził już takie zainteresowanie, że rozrósł się do rozmiarów, których jeszcze dwa miesiące temu się nie spodziewałyśmy. Wciąż dołączają do nas nowe firmy, z czego bardzo się cieszymy, ale co powoduje również, że dużo pracy pochłania nam koordynacja wszystkich działań. Nie martwimy się jednak, bo mamy tak wiele zapału i chęci do pracy, że wszystko bardzo sprawnie działa.
Atmosfera w zespole jest pełna bliskości, empatii i zrozumienia, co ułatwi nam wszystkim pracę i osiąganie założonych celów. Nie ukrywamy też, że świetnie się bawimy i mamy szczerą nadzieję, że Maria, Andrea, Beata i Grażyna także będą miały sporo przyjemności ze współpracy z nami. Bo jednym z naszych głównych założeń jest udowodnienie, że kluczem do szczęścia jest nie tylko piękny wygląd – choć ważny, ale akceptacja siebie i życie na własnych warunkach, dobry humor i dbanie o swoje potrzeby. Jak widzicie, uśmiechy na zdjęciach potwierdzają, że dobrze idzie nam wprowadzanie tej filozofii w życie Finalistek i w życie całego Zespołu Projektu Kobieta Dojrzała!