Metamorfoza

27 Sty 2019

Zaczynamy!

Miło nam donieść, że w Projekcie Kobieta Dojrzała dzieją się dobre rzeczy! Trudno uwierzyć, jakiego rozpędu to wszystko nabrało. Tak to jest, kiedy swoje siły łączy kilkanaście energicznych i zaangażowanych kobiet 🙂

Po pierwsze – i najważniejsze – za nami już rozmowy z kandydatkami do Projektu. Kilkadziesiąt Pań nadesłało swoje zgłoszenia, a z nich, zgodnie z Regulaminem wybrałyśmy te, które zaproszone zostały na rozmowę kwalifikacyjną. Spotkania prowadziłyśmy dwa dni i musimy przyznać, że wybór Finalistek nie należy do łatwych zadań… wszystkie Panie zasługują na udział w Projekcie i wszystkie czują potrzebę, by w nim uczestniczyć. Niestety, zasady są nieubłagane i musimy wybrać cztery Panie, które poddadzą się czteromiesięcznej metamorfozie. Postaramy się jednak, by wszystkie kobiety, które spotkały się z nami mile wspominały ten czas, więc nawet te, które na tym etapie zakończą swoją przygodę, mogą się spodziewać niespodzianki!

Nazwiska i sylwetki Finalistek ogłosimy oficjalnie już w przyszłym tygodniu, a 1 lutego startujemy, zaczynając od spotkania wybranych czterech Pań z Organizatorami i Współorganizatorami Projektu. Mamy sporo pracy, musimy ją dobrze zaplanować.

Po drugie – Projekt budzi coraz większą ciekawość i zaangażowanie w lokalnej społeczności. Dołączają do nas firmy, które chcą mieć swój wkład w jego realizację. Hotel Liburnia, jako sponsor – umożliwia nam sprawną organizację wszystkich spotkań dbając o naszą wygodę. Kolejny sponsor, FinClub, dystrybutor naturalnych suplementów diety, wspomaga nas organizacyjnie, za co również jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Marka Italsenso, producent wysokiej jakości tkanin tapicerskich, także postanowiła nam pomóc. Lokalne media nagłaśniają nasze działania i relacjonują je. Możecie przeczytać o Projekcie Kobieta Dojrzała w Tramwaju Cieszyńskim, Głosie Ziemi Cieszyńskiej i na portalach – Vifi.pl, gazetacodzienna.pl, a także cieszyn.pl, tesin.cz, bbfan.pl czy sci24.pl.

Zapraszamy wszystkie chętne firmy, które widzą możliwość by w jakikolwiek sposób wspomóc nas informacyjnie, finansowo lub realizacyjnie do kontaktu. Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce WŁĄCZ SIĘ W PROJEKT, gdzie znaleźć można także formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że niekoniecznie trzeba uczestniczyć w realizacji metamorfozy. Szukamy kolejnych sponsorów, ale również partnerów, którzy pomogą nam przygotować pokaz mody podczas Gali Finałowej, na przykład ubierając modelki, lub po prostu pomogą w jej organizacji. Jeśli więc chcesz do nas dołączyć, zrobić coś dobrego, a przy tym zaprezentować swoją firmę – czekamy na Ciebie!